KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15763195

nr 1576 3195

Staffan Rosvall

(1922-2002), Sverige

Blyerts, Får. Signerad, numrerad 1966,27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x54 cm

Utrop:

300 kr

måndag 6 november 2023
kl 18:11:46

Staffan Rosvall

Läs mer om Staffan Rosvall